Firma Klimoss pojawiła się na rynku wentylacji i klimatyzacji w roku 2007. Pracownicy posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży, zarówno na etapie projektowania jak również na etapie wykonawstwa.

Firma specjalizuje się w instalacjach KLIMATYZACJI, WENTYLACJI oraz CHŁODNICTWA i tym wycinkiem prac budowlanych zajmuje się od projektu poprzez wycenę, kompletację urządzeń, wykonanie instalacji po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasz serwis obejmuje również istniejące systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne, niekoniecznie wybudowane przez naszą firmę. Zapewniamy fachowe doradztwo w określeniu wydolności systemu, a w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek usterek lub przyczyn niesprawności, podejmujemy się regulacji lub modernizacji systemu.

Projekty realizowane przez naszą firmę są zawsze dopasowane do potrzeb Klientów. Dobieramy i montujemy urządzenia wyłącznie renomowanych firm, a ich optymalny dobór sprawia, że niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, w pomieszczeniu uzyskiwane są wymagane parametry powietrza, zapewniające należyty komfort cieplny oraz spełniające indywidualne zalecenia technologiczne.

Firma Klimoss posiada bogate doświadczenie w montażu wszelkiego typu klimatyzacji i wentylacji, w różnych typach obiektów:
 - biurowce
 - magazyny
 - domy
 - obiekty handlowe
 - serwerownie
 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą korzystając z dostępnego menu.